| nicolli987654321 a întrebat:

Aţi putea să-mi spuneţi cum aş putea face să treaca timpul mai repede mina marţi deoarece vine o prietena pe care nu am văyuto de 4 ani! Vă rog sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

Culca-te mai devreme, aşa va veni şi ziua următoare mai devreme. Începe să urmăreşti o serie completă de filme sau un serial. Vei fi captivat de ele si vei vedea că timpul va trece mai repede. Concentrează-te pe alte lucruri, ca să-ţi ocupi timpul şi să mai uiţi de ea...

4 răspunsuri:
| nicolli987654321 explică (pentru KatyyLWA):

Mersi mult de sfaturi happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Roaga-te neincetat

| susanumarian a răspuns:

Ca sa treaca timpul e cel mai simplu joacate la pc stai in fata pcului si trece asa de repede ca nai timp sa vezi.eu asa fac cand astept ceva important si placut

| AngelHugz a răspuns:

Culca-te de azi si trezeste-te cand vine ea. laughing