| Madalina_Alina_1992 a întrebat:

Calatoresc in Turcia la sfarsitul lunii. Mi-am luat biletul deja. Voi merge in Antalya si voi face escala In Istanbul. Calatoresc cu Turkish Airlines. Luni merg sa imi fac pasaport temporar. Aveti idee daca la intrarea sau iesirea din Turcia se pune vreo stampila pe pasaport? Multumesc!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se pun, altfel de ce il mai faci?

| Roxin a răspuns:

In orice stat ai merge, stampilele vor fi aplicate pe documente happy Am calatorit in afara Europei si unde era nevoie de pasaport...si da, mi-au fost puse pe pasaport, sa nu ma zic de controale...