| anashimary a întrebat:

Calatoresc pentru prima data cu avionul singura... si cand ma intorc in Romania avionul ajunge la aeroportul Mihail Kogalniceanu si la o ora cam tarzie(21:30) ...si am o multime de intrebari:
Care este cea mai apropiata gara sau autogara, si cum imi recomandati sa ma duc pana acolo(autobuz, taxiu) sau este vreun mijloc de transport direct de la aeroport? Eu trebuie sa ajung in Galati.
Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Da,exista un autobuz al aeroportului care te duce in Constanta.
de acolo poti lua tren sau microbuz pana la Galati.

1 răspuns:
| mihaipasager a răspuns:

Poate gaseşti aici informaţiile căutate: www.pasager.eu Introduci Constanta si te duce la pagina cu toate informatiile! Succes!