| PisssiMitziii a întrebat:

Cam ce e de vazut in Barcelona?happy

Răspuns Câştigător
| pepsiiii a răspuns:

Buna deci agentu007 nu e adevaarat deci eu sunt din spania m-am nascut deci poti sa vizitezi sagrada familiiei acolo este o biserica inalta, poti sa vizitezi parcul guell nu stiu cum se scrie dar in fine aolo is multe de viziatat poti s aiti iei haine is ca si un fel de tiramide palmierii,,, aa poti sa mergi la mare aa la tiatru dar este ceva parc d anul acolo ii insepre Salou acolo este port aventura este al 2 lea parc de distractii e superb fantanele arteziene in fiecare seara cu milioane e culori e superb poti sa te plimbi pe centru si is oamnii costumatii si fac magie vampirii etc si noh mai este port acolo is multi pesti adutii un covrig sau ceva is multe cofetarii dei e super pot sa jur ca am fost in spanika pentru ca acolo traiesc am rude in Romania deci fundita da-mi idu de messenger sa vb ok fundita trimite-mi idu prin mesaj pah vacanta placuta

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Stadionul.

| icEmaN10 a răspuns:

Trebe sa vezi neaparat fantana cantatoare:X:X:X dar mi se pare ca ii doar o data pe an sau lunawinking