| Spawner007 a întrebat:

Bună!

Care e cea mai frumoasă destinaţie şi cea mai scumpă pentru călătorie!?

12 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Insulele carabie sau dubai

| dienuta1990 a răspuns:

Monaco.

| raresbarbier a răspuns:

Disneyland

| senstein a răspuns:

Mamaia!

| simina96 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare cea mai atractiva destinatia Dubai. Daca ai bani si iti permiti, merita sa mergi acolo pentru 1-2 saptamani.

| baterie777 a răspuns:

Daca ai bani, si la Mamaie e frumos laughing
Oricum, cine isi permite poate merge pe o insula, pe un vas de croaziera sau chiar in Dubai sau Caraibe

| Bv_Andrey_1977 a răspuns:

India! cred?straight face

| pietrean a răspuns:

Nu se poate raspunde exact! Depinde de ce-i place fiecaruia sau de ce buget depinde fiecare.Mie imi place sa nu am nici-o grija(sa cumpar mancare, sa astept chelnerul sa-mi aduca mancarea) si pentru ca nu am un buget mare, nici nu visez la locuri scumpe.Pentru unul care merge la Bulgari,este super, pentru altul, Dubaiul este ceva special, pentru altul, sa escaladeze Everestul este visul lui.

| Asdhfg1 a răspuns:

Hawaii

| Braunion a răspuns:

Comuna Chirnogi

| RealityCheck a răspuns:

Cea mai scumpa si cea mai frumoasa destinatie este la hotelul de lux "Burj Al Arab"din Dubai happy

| Dyana1603 a răspuns:

Dubai,Caraibe,Londra,Paris...