| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa o excursie in Coreea de sud, Seoul? De 1 saptamana?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Hey!
Banuiesc ca deja stiai ca este foarte scump! Preturile(pentru avion) variaza intre :
- 3000 de lei si 6000 lei plus ca trebuie sa vizitezi, sa platesti hotel si multe altele!
Cu masina cu siguranta este mai ieftin, dar nu am idee cat...

| JiHyun a răspuns (pentru saku970):

Cu masina ajungi in 2 saptamanisad

12 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Sincer nu stiu, dar in Thailanda prostituatele is mai ieftine ca in Coreea.

| oliviaaa a răspuns:

Nustiu dar vreau si eu ma iei cu tine?

| Mihaii24 a răspuns (pentru oliviaaa):

Da,te iau. rolling on the floor) Da dai bani de benzina. rolling on the floor)) Sau platesti juma din biletu de avion. smug

| Shatteredx a răspuns (pentru oliviaaa):

Te iau eu, ca esti fan Coldplay. Dar dormim in camera matrimoniala

| oliviaaa a răspuns (pentru Mihaii24):

Cum tii mai comod eu una vreau cu avionul mai bine platesc pentru bilet tongue laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru Shatteredx):

Iti place coldplay? eu il adoorrr atunci am cu cine sa plec rolling on the floor mie mii totuna unde d cu cine dorm muzica coldplay sa fielaughing))))))

| Shatteredx a răspuns (pentru oliviaaa):

Da, imi place Coldplay, adica toata ziua ascult Coldplay

| oliviaaa a răspuns (pentru Shatteredx):

Eu tot e stilul meu de muzica si nu de mult am descoperit aceasta gruparolling on the floor

| oliviaaa a răspuns (pentru oliviaaa):

care e melodia preferata a ta la goldplay? a mea este paradice=)

| JiHyun a răspuns:

In jur de 2000 de euro (sau mai putin) pe persoana

| ClaraLove a răspuns:

Si eu vreau sa merg acolo.Nici eu nu stiu pretul.