| Maria_Karina_1997 a întrebat:

Cat ne-am lua de persoana la 20-25 de elevi transportu´ din Hunedoara pana in Oradea-Baile Felix? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

60 lei

| Puficilika a răspuns:

40-50 de lei. Nu cred ca ar costa mai mult... Noi am fost Din Dambau(Judetul mures ) langa tarnaveni la Pestera ursilor am fost vreo 7 cu microbuzu ne-a costat 50 de lei/persoana.

| DeyaSmt a răspuns:

Depinde de autoturismul cu care mergeti si consumul vehiculului.In mare aproximativ 1 milion jumatate dus-intors doar benzina...Depinde cu ce mergeti, v-am zis... Daca mergeti cu masina, 1 milion jumatate se imparte la cati sunteti in masina. Daca mergeti cu autocarul, pe langa benzina va ia si chirie (ca sa aflati adunati benzina si chiria si impartiti la nr de persoane).
Sper ca am fost inteleasa si de folos. Funda?