| hp1uk a întrebat:

Cate ore se fac, aproximativ, de la Iasi la Bratislava cu autocarul, mers continuu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| andy_3924 a răspuns:

Doar drumul, mers continuu, este de proximativ 13 ore.
Din pacate trebuie sa treci prin vama, sa mai faci pauze in anumite benzinarii si trebuiesc platite taxele de autostrada in alte tari, deci dureaza cam 20 ore.
Ai multe locuri de vizitat in Bratislava, iar daca vrei sa te duci la shopping iti recomand sa ajungi la aeroport. Este complexul Avion cu preturi mult mai bune decat in oras.

2 răspunsuri:
| Katsworld a răspuns:

Pai... cam 18-20 de ore cu autocarul.
Iar cu avionu 2 ore( cu tot cu decolare)

| oanaoany a răspuns:

19:45 de min eu m-am cronometrathappylaughinglaughingrolling on the floor stiu ca par nebuna.am fost in excursie