| loveyou99 a întrebat:

Buna!
Catu de vreo 2 saptamani bilete de avion (stockholm-Bucuresti)
si gasesc decat cu cam 100-200 euro/de persoana doar dus!
De unde pot sa gasesc mai ieftin? Si, e mai ieftin daca cumper separat dus si separat intors? Sau nu?
Un bilet dus-intors costa pentru o persoana cosa 200 - 300 de euro (2000 - 3000 coroane suedeze)... De unde pot sa i-au in perioada 7 iunie- 15-16 iunie?
P.S: e pentru 2 adulti si 1 copil de 13 ani big grin
Multumesc love struck Dau funda love struck

2 răspunsuri:
| namerr a răspuns:

Cam asa sunt preturile la biletele de avion ..mai ieftine nu cred ca vei gasi:8 doar ceva o oferta:*:*.

| loveyou99 explică (pentru namerr):

Multumesc, dar acum nu mai caut pentru aceas data happy Mersi pentru raspuns love struck