| norulet23 a întrebat:

Buna,caut si eu un hotel la mare,in Venus, dar nu gasesc, toate sunt de la 300 si de lei pe noapte, daca gasit 200 si ceva de lei pe noapte, fara mic dejun, dar as vrea la 3-4 stele, ca nu stiu cat de curat este in Romania sub 3 stele, multumesc anticipat!

Dau funda

2 răspunsuri:
| Undercover10 a răspuns:

Buna!
Te poti caza in Cap Aurora( Venus e la 10 minute de mers pe jos), e si asta o varianta..acum, depinde si de perioada in care vrei sa mergi. Uite ce am gasit eu..Hotel Opal 3 stele (Cap Aurora):
Camera Dubla + Mic dejun
21 iunie - 10 iulie
187lei

11 iulie - 20 iulie
220lei

21 iulie - 20 august
242 lei

21 august - 31 august
198 lei

01 septembrie - 30 septembrie
154lei

Hotel California-Cap Aurora (3 stele) (camera dubla fara mic dejun)

16 iulie - 25 august
196 lei

26 august - 31 august
149 lei

01 septembrie - 30 septembrie
103 lei

Hotel Diamant-Cap Aurora (3 stele), dar pe alt site am gasit 2 stele si nu inteleg de ce..aici tot camera dubla si mic dejun inclus.

16 iulie - 20 august
209lei

21 august - 31 august
171lei

01 septembrie - 30 septembrie
131 lei

Daca vrei sa afli mai multe informatii (pozele camerelor, facilitati, etc) poti sa cauti fiecare hotel in parte. Sper ca ti-am fost de ajutor!
Vacanta placutahappy

| boghy123 a răspuns:

Pai lol... 200 lei inseamna 50 euro pe noapte straight face in bulgaria la hotel de 3-4 stele e 20-25 euro straight face lol