| dan1998 a întrebat:

Buna,ce as putea vizita daca merg prin Moldova:Suceava, Botosani, Iasi?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cate luni stai?
Moldova e doldora de locuri splendide de vazut. E plina de istorie, de peisaje care-ti taie rasuflarea...
Eu am facut facultatea la Iasi si nu mi-au ajuns cei 4 ani de facultate sa vad tot ce era de vazut NUMAI in Iasi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzee, case memoriale, parcuri, cluburi de noapte, etc.
Călătorie plăcută cu multe amintiri plăcute!
Pa, pa.

| DimLight a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu vizitezi cluburi de noapte?! laughing

| DimLight a răspuns:

Pai cat timp dureaza escapada?! poti sta macar 1 zi in fiecare oras?! daca nu poti atunci fugitiv nu poti vizita decat cate 2-3 locuri prin fiecare oras, poti folosi http://www.skytrip.ro/ sa te decizi la ce vrei

| thr93 a răspuns:

In Iasi ai o gramada de locuri de vizitat: Palatul Culturii, Muzeul Unirii, Piata Unirii, Catedrala Mitropolitana, Baza de agrement de la Ciric, Parcul Copou, Palas Mall, cel mai mare mall din tara. Nu o sa te plictisesti deloc.