Întrebare recomandată | xgeanina a întrebat:

Ce hoteluri imi puteti recomanda din Bulgaria in statiunile nisipurile de aur sau sunny beach cu preturi accesibile si oferta all inclusive si sa aiba si trasportul inclus.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ASIGURATORUL a răspuns:

Hotel Bonita, Nisipurile de Aur, un sejur de 7 zile, demipensiune (mic dejun + cina), transport inclus, aproximativ 850 lei/persoana.

| rocket a răspuns:

Http://www.idealtour.ro/oferte/extern/bulgaria/oferte-litoral/11/112 Ai aici o multime de oferte din care sa iti alegi exact ce iti place :)

| pietrean a răspuns:

Nu BONITA, din Nisipuri! H Excelsior 3* all inclisiv, fara sezlong si umbrela la plaja, mancare buna, servire buna, primitori.Eu am fost la mijlocul lunii iunie, in 2010, si cred ca am platit pentru 9 nopti, 2 pers, transp propriu, cam350 euro, si nu mi-a lipsit plaja, pentru ca a fost foarte frumos la piscina. Vezi site-urile orientativ ca pret pe noapte. La Sunny Beach, doar daca iti place distractia si galagia.Noi am stat la H Bellevue 9nopti, 2 pers, all inclusiv cu selonguri si umbrela la plajacu masina mea, cu 410 euro.Frumos,mancare si bautura bune, plaja peste drum, aproape.La fel, vezi ofertele cu transport inclus.Anul asta merg la H COM in Albena(cica ar fi pentru tineret, dar merge si pentru noi):aceleasi conditii cu 480 euro.TOATE LUATE CU EB 20%.