| ÎmiPlaceDeMăta a întrebat:

Ce locuri frumoase v-ar place să vizitați sau ați vizitat? happy

12 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Am vizitat Meteora (Grecia), Balcic (Bulgaria), locul de nastere al lui Zeus (Creta), Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti" (Bucuresti), Azuga, Muzeul National de Arta al Romaniei (Bucuresti).

| meduzza a răspuns:

Locuri frumoase sunt oricunde, depinde ce iti place tongue

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru meduzza):

Deși nu e ceea ce vroiam să știu, mulțumesc oricum. happy

| meduzza a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Te puteam ajuta daca erai mai explicit in ceea ce te intereseaza. locuri de vizitat (egypt-valea regilor, roma, paris) sau pur si simplu locuri frumoase (statiuni de ski in austria-badhofgastein, sportgastein; egypt pentru scuba diveing ) tongue

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru meduzza):

Vroiam niște locuri frumoase de vizitat, nu neapărat orașe. big grin
Oricum, știu că nu se așteaptă nimeni din cauza numelui pe care îl am, dar sunt fată! laughing

| meduzza a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Scuze big grin poti sa incepi din Romania, aproape orice oras este frumos tongue

| ÎmiPlaceDeMăta explică (pentru meduzza):

Nu-i nimic :*

| ÎmiPlaceDeMăta explică:

Ai chef de ceartă, nu?

| ÎmiPlaceDeMăta explică:

Păi atunci ceartă-te cu altcineva, că eu nu de aia am pus întrebarea asta. Te rog frumos să ai grijă cum vorbești că eu nu mi-am permis să vorbesc așa cu tine.

| Cenusareasa09 a răspuns:

Cel mai frumos loc in care am fost vreodata este Germania- poti vizita castelul neuschwanstein ( care este numit castelul din poveste) e cel mai frumos loc pe care l-am vazut vreodata, si multe altele.

| Carmenssyta a răspuns:

As merge in Monaco, Seattle, Norvegia happy
Am vizitat aproape toata Germania si Romania.Am fost in Austria, Bulgaria, Ungaria, Italia si mai multe nu imi vin acum in minte toate.

| Gogu_Ala_1997 a răspuns:

Am vizitat muntii Dolomites, Italia:orasele Verona, Venetia, Bolzano; in Moldova am vizitat multe locuri istorice.