| AnkuAnkutzza a întrebat:

Ce parere aveti de o vacanta in Turcia? Vara asta nu stiu unde sa merg in concediu si ma gandeam la Turcia,doar ca nu am fost niciodata.Ce statiune mi-ati recomanda, hotel si de ce? Daca e o statiune sigura... etc.Precizez ca merg cu tineri, cu prietenul meu(deci nu suntem familii cu copii). Poate aveti alte destinatii. Multumesc! O seara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| VilaEne a răspuns:

La Delphin DeLuxe mi-am petrecut luna de miere. Am luat pachet Ultra All Inclusive. Mancare diversificata, in cantitati industriale si de foarte buna calitate. Satisfac orice gust. Au si restaurante cu specific, baruri, terase, etc... Este super... Mi-a placut maxim. Si referitor la calitate - pret si-a meritat din plin banii. voi repeta experienta, indiscutabil, plus ca tot personalul este atent cu tine si zambitor

5 răspunsuri:
| Oanaa82 a răspuns:

Pai...te poti duce in Istambul, Pamukkale, Antalya.Acum depinde ce preferi.In Istambul sunt foarte multe de vizitat, iar in Antalya e frumos, foarte mult comfort si lux dar cat despre Pamukkale...nu mai ai ce spune! Sublim!

| Drathmnight a răspuns:

Alege argentina sau rusia.

in Turcia poti vedea antalya sau istambul

| AnkuAnkutzza explică:

In Turcia as vrea sa cumpar bilet de; a ag de turism pentru marea de acolo.Sa stau o saptamana! Un hotel ok?:-s

| VilaEne a răspuns:

Iti recomand Antalya, Hotel Delphin DeLuxe.

| AnkuAnkutzza explică (pentru VilaEne):

Multuesc! ma voi uita pe net sa vad cum arata:d ai fost acolo? mancarea cum e? curatenie?big grin

| VilaEne a răspuns (pentru AnkuAnkutzza):

La Delphin DeLuxe mi-am petrecut luna de miere. Am luat pachet Ultra All Inclusive. Mancare diversificata, in cantitati industriale si de foarte buna calitate. Satisfac orice gust. Au si restaurante cu specific, baruri, terase, etc... Este super... Mi-a placut maxim. Si referitor la calitate - pret si-a meritat din plin banii. voi repeta experienta, indiscutabil, plus ca tot personalul este atent cu tine si zambitor