| anannnnannnn a întrebat:

Buna! Ce părere aveți despre facultatea de geografie din Bucuresti?
După multe luni in care am tot căutat ce facultate sa aleg, am decis sa merg pe aceasta. Planul meu este sa merg mai departe la o agenție de turism, știu ca nu se cere facultate pentru asta, dar eu consider ca este un +.Ce părere aveți despre acest job? sunt pe aici persoane care se ocupa cu asta sau au cunoștințe care se ocupa in acest domeniu? Va mulțumesc pentru eventualele răspunsuri!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru turism ar fi ok. La fel și studiile economice

| anannnnannnn explică (pentru sierra1):

Între timp am mai aflat răspunsuri din partea unei persoane care a lucrat in acest domeniu, totul suna asta de bine mai puțin la partea cu salariul.