| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre Oradea?
Daca ati fost sau daca locuiti!
Funda mare!

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Oradea aici scrie toate informatiile despre orasul Oradea:obiective, istoria, numele etc.
Parerea mea despre orasul Oradea este una buna deoarece acest oras este cat de cat ingrijit si frumos.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu am fost de multe ori,am si locuit cativa ani,si am vrut sa vad si paererile voastre vis a vis de Oradea.
O sa ma mut in curand inapoi si aveti dreptate,este splendid,alta civilizatie, de obicei, Ardealul este primul pe tara ca si dezvoltare economica.
Va multumesc tutuor!

| EmaS a răspuns:

Este un oras superb! Eu am facut scoala acolo.Este un oras istoric,cladirile sunt in stil neo-gotic, multe cladiri vechi, ziduri impresionante care arata importanta sa comerciala si culturala. Izvoarele termale din apropiere Baile Felix si 1 Mai sunt locuri care merita vizitate.

| HermioneLove a răspuns (pentru EmaS):

Eu locuiesc in Oradea! imi poti spune te rog, daca nu te superi la ce scoala ai fost? te rog!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Am vizitat orașul Oradea de mai multe ori și mi-a lăsat o impresie bună. Este un oraș cochet,curat,oarecum ferit ce aglomerație.
Cu alte cuvinte, îl consider un oraș splendid, chiar m-aș muta acolo.

big grin Tu ce părere ai?

| dampel a răspuns:

Hey sora mea locuieste in Oradea... E super acolo sunt tramvaie mult mai luxoase decat la noi sunt aduse in ungaria. siin oradea este cald de obicei deoarece pe sub se este o ocnducta care duce la baile felix care sunt pe la marginea Oradei.Si cu siguranta mult mai curat.Eu una ti-l recomant

| HermioneLove a răspuns:

Bunaaaaaa! eu chiar locuiesc in Oradea! da imi place orasul meu caci sunt de toate:moluri, muzee, parcuri, cinemauri etc! va multumesc la toti pentru parerile bune despre acest oras! va puuuup! yey! :* :X