| Miky03 a întrebat:

Chiar este asa de frig cum am auzit eu pe Transfagarasan? Cu ce ar fi mai ok sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| vinusipaharu a răspuns:

Hmm. Si eu am fost pe Transfagarasan. Daca te duci zilele astea o sa mai dai si de putina zapada laughing! Serios. Deci pantaloni lungi subtiri si o gecuta ceva. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Miky03 explică (pentru vinusipaharu):

Pai main cred ca plec, mai gasesc zapada? E mult de urcat pana in varf? big grin

| Eviix a răspuns (pentru Miky03):

Sunt niste curbe! :o Waii. Pentru binele tau i-a o punga la tine happy! Da si este muult de urcat pana in varf. Funda? puppy dog eyes

| Miky03 explică (pentru Eviix):

Nu am probleme pentru a imi lua punga happy Hai sa vorbim in privat te rog ca sa imi mai zici cum a fost tongue, iti dau funda happy

| Eviix a răspuns (pentru Miky03):

Nu pot! Inca nu sunt senior :p!

| Miky03 explică (pentru Eviix):

Inteleg. Tu cand ai fost?

| Eviix a răspuns (pentru Miky03):

Acum un an! puppy dog eyes.

| Miky03 explică (pentru Eviix):

Si in ce perioada de ai dat de zapada?

20 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,e frig.Eu am dat şi de zăpadă acum căteva zile când am fost.

| Eviix a răspuns:

August :o!

| Miky03 explică (pentru Eviix):

happy Aham, si zapada e doar in varf, nu?

| Eviix a răspuns (pentru Miky03):

Da ma. Si ATENTIE, o sa fie o ceata, waii. o.o

| Miky03 explică (pentru Eviix):

Si unde ai gasit cazare? Ai rezervat un loc din timp sau ai gasit pe moment?

| Eviix a răspuns:

Da-mi tu id-ul de mess, si vorbim big grin!

| Miky03 explică (pentru Eviix):

Ti-l trimit printr-un mesaj in privat...

| Eviix a răspuns (pentru Miky03):

Ok. puppy dog eyes

| vinusipaharu a răspuns:

E frig, ai mare grija. laughing

| mimilolaarae a răspuns:

Da, chiar e frig! Am auzit ca in varf este si zapada, deci te sfatuiesc sa te imbraci gros happy

| LucaT a răspuns:

Daca e frig.ia mami ca si cum ar fi gerul bobotezei so... GEACA PANTALONI BLUGI DEASUPRA vreo 5 haine. si te rezolvi tu pss ai grija sa nu sufoci happy de "frig"

| LucaT a răspuns:

Sau poti frumos sa iti iei o haina de blana si un costum de baie in caz de forta majora

| StefanutzZzZz a răspuns:

Destul de frig.Ar trebui sa te imbraci cu ceva ca probabil ca dai si de zapada deci...