| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Cine imi poate face o recomandare, pensiune pe malul marii (litoral romanesc), sa aiba si o gradina, un foisor ceva si sa poti dormi si noaptea. Sa nu fie langa un club.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

N-ai precizat ce statiune ai dori dar dupa cum te-ai exprimat, dorind liniste si verdeata ( ca si mine ) cred ca te-ai simti foarte bine la Gura Portitei.
http://www.guraportitei.ro/
http://guraportitei.wordpress.com/
Pensiuni gasesti rapid pe google si se incadreaza toate in dorintele tale.

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Hotel Athena la Costinesti (are foisor cu gratar, parcare proprie). De dormit, dormi foarte bine, e liniste.
Are 3* (aer conditionat in camera). Am fost anul trecut si sunt foarte multumita o recomand. http://hotel-atena.ro/

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Vila Wolf din Jupiter; Casa Viena din Venus; toate pensiunile din 2 Mai; Vilele Afrodita, Hera, Atena, Irene, Artemis din Olimp (au 4 stele), Vila Ciresica tot din Olimp... Astea imi vin acum in minte si predomina linistea in jurul lor, dar sunt mult mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va dati seama ca am cautat pe google. happy
Am gasit cate ceva si am gasit si review-uri dar nu la toate. Unii de ex spuneau ca pensiunea era super ok, pe plaja dar langa era o discoteca si noaptea nu puteai dormi. Si am zis sa nu am surpize.
Din cauza asta am cerut reomandari (unde ati fost voi), ca pe google am gasit si eu.winking
Va pup, mersi pentru directii happy Acum ma pun pe cautat, sa vad ce imi aleg.