| Vasile_Ghiață_1983 a întrebat:

Buna,cine ma poate ajuta sa imi pot actualiza un gps serioux upq500 urban pilot rog urgent ca am nevoie azi sa plec in curse.ms

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu pui Waze pe telefon?
Sau mapme etc.

| Vasile_Ghiață_1983 explică:

Mersi dar eu vreau sa imi fac actualizare la gps nu am nevoie pentru telefon

| mihai69 a răspuns (pentru Vasile_Ghiață_1983):

Problema e că acel „GPS" vine de fapt FĂRĂ hărți și FĂRĂ program de navigație.
Orice modalitate de a instala o aplicație comercială fără să o cumperi pe un astfel de dispozitiv nu poate fi postată aici - e ilegală (piraterie soft). Așadar, nu poți obține un răspuns util la întrebarea ta AICI. (pe TPU).
Sunt forumuri dedicate unde ai putea să fii ajutat.

| Vasile_Ghiață_1983 explică (pentru mihai69):

Ms pana la urma am luat unu nou si modern ms frumos oricum