| Angelofdemon a întrebat:

Cu ce mijlocuri de trasport se ajunge din Bucuresti in Casa memoriala a lui Ion Creanga din Humulesti.

raspuns folositor primeste funda.happy

Răspuns Câştigător
| NicoNicolletta a răspuns:

Poti sa ajungi cu diverse automobile!
Cu trenul pana la Piatra Neamt deunde ei maxitaxi sau mergi pe jos pana la Humulesti nu este o distanta mare!
Sau cu masina daca te poate duce cineva!
Atentie! este gara in Piatra neamt
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

3 răspunsuri:
| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Autobuz, tren thinking

| Angelofdemon explică (pentru Lovemeifyoudare44):

Ce autobuz, ce tren? si vreau direct acolo cu ce mijlocuri de trasport trei sa schimb si ce iau pana acolo?

| noky a răspuns:

Cu autocarul sau maxi taxi (Bucuresti-Targu Neamt). poti lua un taxi odata ce ai ajuns in TgNeamt.te v-a duce direct acolo...