| Razvan3089 a întrebat:

Cu iubita mea as vrea sa facem o calatorie de 4/5 zile in Dubai. Sfaturi pentru obiectivele de vizitat?

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria1917 a răspuns:

Am fost in Dubai luna trecuta, e super. Noi am avut 3 zile si am vazut:
- Burj Khalifa
- Burj al Arab
- fantanile dansatoare si targul de aur
- Mall of Emirates, unde am schiat
- am zburat cu elicopterul deasupra orasului
- am facut excursie in desert cu jeep-ul
Am gasit ideile inainte de plecare pe site-ul acest foarte interesant: https://injurullumii.info/ce-sa-vezi-in-dubai/

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Dubai este atat de mare, incat chiar plimbandu-te pe jos poti parcurge orasul, intr-o singura zi.
E suficient sa intrebi la receptia hotelului, ei te vor indruma.
Bani sa ai! happy