| teiube a întrebat:

Buna cum ajung de la eroi revolutiei la soseaua Stefan cel mare nr33 la intersectia cu lizeanu

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu metroul pana la bucur obor si mai ai de mers 5 minute pe jos pana la capatul pasajului

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Cu metrou pana la P-ta Victoriei si de acolo il iei o statie sau doua inapoi. Lizeanu incepe undeva intre Obor si Stefan cel mare, dar e mai aproape un pic de Stefan cel mare. La Obor daca cobori e pasaj si deci mai greu de traversat.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Cunosti Bucurestiul? daca nu te sfatuiesc sa nu mai dai indicatii pretioase

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Traiesc in Bucuresti. Am fost pe Lizeanu de 100 de ori.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Inseamna ca nu stii unde e nr 33 pe stefan cel mare; eu am fost curier pe acea zona

| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Mai simplu cu metrou il iei pana la victoriei si pe urma o statie pana la stefan cel mare ai iesit de la metrou intrebi lumea cim ajungi e simplu cel mai bine sa intrebi lumea happy