| louis3 a întrebat:

Buna!
Cum pot sa ajung de la Obor in parcul Herastrau(ce masini circula si in cat timp pot ajunge). Dar in parcul Titan?
O zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

De la obor, du-te la statia de tramvai 34 si ia-l 3 statii (cimitir/inca una/domino) si de acolo (din statie de unde te lasa) traversezi inainte si apoi stanga pana dai de o banca, acolo e statie de 182/282, care te va duce dupa multe statii la charles de gaulles(domino---dreapta la biserica--barbu vacarescu (floreasca)--sala floreasca-dorobanti-charles des gaulles) si ai ajuns...Pentru titan.iti recomand metroul ( obor-iancului-muncii-dristor2 - schimbi magistrala - iei primul metrou de pe dreapta spre nicolae grigorescu si ai ajuns). Sper ca te-am ajutat, o zi buna.

1 răspuns:
| 2gingers0souls a răspuns:

Poti luat metroul 2 statii pana la Piata Victoriei (magistrala M1) si apoi sa schimbi la Piata Victoriei pe magistrala M2, si sa mergi o statie in directia Pipera -> statia Aviatorilor... care e practic la gura Herastraului, cativa pasi si esti acolo. In parcul Titan nu am ajuns inca, cu asta poate te ajuta altcineva. Oricum, te poate ghida site-ul asta: www.transporturban.ro