| Directioner a întrebat:

happy Daca as merge la Baile Felix, trebuie neaparat sa fiu cazata ca sa pot merge la strand? :/ Eu stau destul de departe si parintii nu ar mai avea bani si de cazare acolo... Daca merg de exemplu luni, cat trebuie sa platesc si cate ore pot sta? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la categoria asta?

| HotChoclate a răspuns:

E in jur de 20 de lei la strandul mare si poti sta toata ziua.Adica de pe la 7 sau 8 pana la 8.

| BiuL a răspuns:

Nu nu. de exemplu poti merge la strandul apollo care nu apartine de niciun hotel. e cel mai mare. in rest poti merge la piscina oricarui hotel si platesti taxa de intrare care e cateva zeci de lei, depinde. clientii hotelurilor au intrare gratuita la piscina. poti sta pana seara pana pe la 7-8.