| unconnected a întrebat:

Daca cineva achizitioneaza din contul sau de wizz 2 bilete, unul pentru el si celalalt pentru alta persoana, dar ulterior de razgandeste si nu se prezinta la aeroport, cealalta persoana poate folosi biletul? Nu sunt legate cumva nu? Adica stiu ca daca nu se prezinta i se anuleaza biletul, ma gandeam sa nu i se anuleze intreaga rezervare. Stiu ca e o intrebare dumb, dar cu atatea politici ce are Wizz, nimic nu m-ar mira. Multumesc!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu se anulează niciun bilet.

| Daniel323 a răspuns:

Nici-o legatura.
Daca are locul langa al tau poti sa stai mai comod fara sa te lovesti de coatele vreunei supraponderale.