| Teodoracrd123 a întrebat:

Buna! De foarte mult vizez sa fac baie intr-un lac din România cu ponton de lemn care sa fie intr-o padure, am căutat pe net și nu găsesc ce caut.Stie cineva de vreun lac mai puțin popular care sa se potrivească cu ce vreau eu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lacul Tarnita din CJ

| sierra1 a răspuns:

Ia-l pă ăsta

https://ro.wikipedia.org/wiki/Lacul_Roșu

... pontonul nu se vede dar e acolo

| Yuoia a răspuns:

Lacurile din Sovata. Lacurile Verde, Negru, Rosu, Alunis sunt cele mai ascunse in padure.
Are si lacul Ursu ponton de lemn dar e doar pe jumatate in padure. Restul e chiar la strada.