| Alexandrup a întrebat:

Deci pe 12 august plec in Croatia, Zagreb.Intrebarea mea este daca pot sa plec de la Bucuresti si sa ajung la Zagreb intro singura zi? PS Cu masina!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| CodRiNitu a răspuns:

Nu ai cum, faci mai multe zile. @ Funda?:*

| Alexandrup explică (pentru CodRiNitu):

Pai sunt vreo 1000 de km, deci cam doua zile ar fi de ajuns nu?

| sonicbang a răspuns:

Depinde de soselele pe care le parcurgi. tu ai spus ca sunt 1000 km, spre exemplu eu am facut singur fara somn 1200 km pana in grecia in 22 ore in care este inclus si bacul 1h30min.depinde ff mult de sosea si cum te simti tu! bafta