| Vitalie a întrebat:

Deoarece săptămâna viitoare plec în Copenhaga, aş vrea câteva sugestii, locuri de vizitat, lucruri de făcut... şi toate acestea dn afara tiparelor şi ghidurilor turistice (Mica Sirenă, Tivoli, etc, etc)

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Http://www.artline.ro/De_la_Kobenhavn_la_Copenhaga-13171-1-n.html Aici vei gasi tot ce ai nevoie.

Psihoyounger

| valentin_2770 a răspuns:

Cauta si tu pe google si sigur o sa gasesti tot ce iti doresti.Vacanta placuta si poate ne trimiti niste poze si noua.cius!