| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata!
A nins in Bucuresti?
?
Dar in Timisoara cum este? Ca faimosul proiect "Banaterra" a facut un mare fâââsssss inainte de a fi gata, dar nu inainte de a inghiti multi bani. Asa ca, nu am camere unde sa vad cum e in Timisoara.
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

La Arad e super, cald, soare big grin

| NunuNini a răspuns (pentru DaniTDCI):

Wow, asta da! Multumesc.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

ȘI la Cluj a nins puțin azi noapte chiar și în oraș, dar s-a topit deja. Zilele babelor, ceva de genul.

| NunuNini a răspuns (pentru sadrian46):

Da, am vazut pe webcam, doar acoperisurile, nu si strada.
Dar vad Alba Iulia, Bistrita, Tg. Mures, Brasov (unde chiar sunt in alerta de vreme rea), alb complet. In Sibiu, s-a maturat partial Piata mare, dar pe camera de la zoo se vede multa zapada.

| sadrian46 a răspuns (pentru NunuNini):

Nu e bine să caracterizezi vremea ca rea. Ce are un pic de zăpadă cu răutatea? Dacă plouă cu cârnați de pleșcoi atunci, da.

| NunuNini a răspuns (pentru sadrian46):

E ALERTA de vreme rea in Brasov, au scos utilajele.
De unde si pana unde rautate? Sau cui ati vrut sa-i raspundeti?

| sadrian46 a răspuns (pentru NunuNini):

Ai spus, sau ei au spus - vreme rea. De ce neapărat rea? Nu agreez în general această caracterizare, și am exprimat acest aspect.

| NunuNini a răspuns (pentru sadrian46):

S-a dat la stiri. Ca ne place sau nu, asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Brașov a nins destul de tare și mult. Dar este o mare balegă în drum, maine dacă dă soarele se topește.

| NunuNini a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru NunuNini):

Aștept curierii să îmi livreze niște comenzi din mai multe părți, astăzi și-au găsit să vină toți deodată. Mi-am scos ghetele din cutie să pot merge în fața blocului după colet, când acum 2 săptămâni am pus ghetele în cutie zicând ca nu va mai ninge. Este un mare terci afară, zăpadă moale ca diareea și nu este zăpada pufoasă cum este un luna decembrie sau ianuarie. Copacii stau înclinați din cauza greutății. Nu știu la ce naiba mai ninge. A trecut sezonul.

| NunuNini a răspuns (pentru anonim_4396):

Zapada e plina cu apa, de aia stau si copacii asa. Amuzant ca "a trecut sezonul", dar ai dreptate.