| InTheAir a întrebat:

Buna dimineata, are cineva Cartea VSD - CFR? De unde se poate achizitiona? Am inteles ca cu acel card ( din imagini pare un card. ) elevii si studentii au reducere pana la 60% la bilete in weekend. Si cat costa sa-ti faci o astfel de carte VSD? Si cum se elibereaza ( cu ce te duci. )?

1 răspuns:
| Cristian_George_1987 a răspuns:

Acel card sigur se achizitioneaza din garile cfr.eu mi-am luat din Ploiesti, e cam scump intrebi si tu la relatii acolo si vezi. dai cu o vizita aci http://www.kissid.ro/georgecristi.php