| medym0 a întrebat:

Buna dimineata in august 2012 avem 6 ore libere pana la zbor din Roma poata cineva stie ce pot face cu valize suntem o pereche in varsta ne-am gandit la o excursie organizata sau un hotel aproape de statia Termini pentru ozi de acolo avem autobus la aeroport multumesc pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Daca tineti neaparat sa vedeti orasul sau ce v-ati propus dvs, inchiriati un hotel si lasati valizele acolo, sau in autocar (daca aveti) daca nu happy odihniti-va... Sper ca am fost de ajutor. Funda?:*

1 răspuns:
| andreeagicu a răspuns:

Nu prea ai ce faci in 6 ore. Trebuie sa fii cu 2 ore inainte de imbarcare in aeroport asa ca mai bine stai in aeroport decat sa pierzi zborul.