| IarsiIar a întrebat:

Buna dimineata.
Si voua va apar preturile in lire sterline pe Booking sau mi-a umblat mie cineva in setari?
Azi dimineata am vazut asta. Acum doua zile erau in euro.
Daca da, de ce in GBP? Merci.

Răspuns Câştigător
| Scorillo a răspuns:

Te-ai delogat si s-au pierdut setarile. Logheaza-te din nou, alege limba si moneda. La orice logare ulterioara ar trebui sa pastreze setarile.

| IarsiIar explică (pentru Scorillo):

M-am delogat de multe ori si nu am patit asa.

| IarsiIar explică (pentru Scorillo):

Am descoperit ca mi-a intins cineva o cursa. A umblat la setari stiind ca voi pune intrebarea aici. Asa a descoperit care este contul meu. Era mai destept daca intreba.

3 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Poti sa schimbi, iti arata sus in dreapta moneda.