| AndrreeaMm a întrebat:

Dintre cei care și-au petrecut vacanțele în Eforie Nord, recomandați vreo pensiune sau casă anume cu prețuri accesibile și mai aproape de plajă? Dacă îmi puteți da și niște date de contact sau nume ar fi perfect happy
Aș vrea să aud opiniile voastre deoarece până acum mereu am fost în grabă. Ne hotăram azi să mergrm mâine așa ca luam ce cazare prindeam happy.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Daca tii la conditii, atunci recomand Acapulco (esti practic pe plaja). E undeva la 50E pe camera pe noapte. Daca nu ti atat de mult la conditii, poti incerca Hotel Diana, Venus sau Oltenia. Esti la 50 m de plaja, e racoare in camer e doar ca sunt genul ala de hoteluri de 2 stele romanesti (cu dus la chiuveta and co. ). Varianta de mijloc ar fi vila Angely, tot la vreo 50 m de plaja, vis a vis de cele 3 hoteluri mentionate mai sus. nu stiu insa exact cat e pretul in plin sezon, poti insa sa cauti. Nici la Belona nu e rau.

3 răspunsuri:
| Neagu_Tib_1993 a răspuns:

Eu te-as spune sa mergi la villa Iulia este moderna cu bucatarii la fiecare etaj, camere mari si cred ca este pana in 100 leihappy

| AndrreeaMm explică (pentru Neagu_Tib_1993):

Am găsit-o și eu pe un site. Cam la ce depărtare e de plajă? În general mergem la Debarcader sau Belona. E în aceeași zonă? happy

| Neagu_Tib_1993 a răspuns (pentru AndrreeaMm):

La belona cred ca e vreo 250 m, dar ii faci in 10 min maximhappy