| cristinadaniela33 a întrebat:

Doresc niste informatii / site-uri despre inchirierea de rulote in Ro (de preferabil in zona Sibiului). Preturi, conditii, ce agentii stiti/ ati folosit si imi recomandati, etc. Mersi!

4 răspunsuri:
| sTeFaN. a răspuns:

Salut.Intra pe www.magic-ro.com. Gasesti acolo:). sTeFaN.

| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai t` ajutam cu mare placere dar nu ai specificat ce fel d rulote ai nevoie... sunt cele d`"fast food"... ori cele d transportat mobilierhee hee sau cele d dormittongue

| cristinadaniela33 explică:

Greseala mea, ma refeream la rulote de inchiriat pentru campingwinking

| complicatdesimplu a răspuns:

Inchirierea de rulote nu e prea mare afacere in Ro. Dar ai putea incerca o alternativa. Gasesti o rulota in Sibiu cu afisul "De vanzare", suni la nr. acela si propui sa ti-o inchirieze din moment ce nu reuseste sa o vanda. In felul asta si cumparatorul obtine un mic profit si tu iti obtii rulota. Si in felul asta poti negocia si pretul inchirierii la ceva acceptabil. Simplu. Complicat de Simplu.