| Eokay a întrebat:

Buna! Este prima data când călătoresc cu aplicația kiwi. Recenzie aplicație. Zboruri sigure?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legătură are avea agenția de unde iei bilet cu siguranța zborului. Pe de altă parte nu vad sensul sa iei bilete din alt loc decât direct de la compania aeriană

| carevaescu a răspuns:

Kiwi e doar un agent de voiaj. Nu îți garanteaza zborurile. Totul depinde de liniile aeriene cu care vei zbura.
Călătorie plăcută

| FreddieM a răspuns (pentru carevaescu):

Am folosit-o. Preturi enorme la bagaje, check inul îl fac ei în ultima zi, nu ai posibilitatea sa iei locul anticipat. Nu mai folosesc. Iar doar direct cu compania de zbor, e infinit mai bine.
Cheers