| SwagSwag a întrebat:

..eu cu familia mea am vrea sa mergem la mare anul acesta ..de preferat in statiunea Mamaia
imi puteti recomanda ceva hoteluri ieftine sau pensiuni mai ieftine multumesc

cel mai bun raspuns are funda :X happy

Răspuns Câştigător
| danielalex a răspuns:

Cu familia e neaspa la mare du-te cu prieteni ca e mai marfa o sa fie caterinca ca esti cu din astia de varsta ta, o sa va distrati mult mai bine, mergeti in cluburi, baruri unde vreti voi poate vrei sa vi si tu cu o fata la hotel! Sfatul meu. Funda plz

3 răspunsuri:
| avaaaalon a răspuns (pentru danielalex):

Tu vezi macar ce poate sa iti debiteze mintea? oh go on. Buun, daca tu esti curvar =]]]]. Asta nu inseamna sa trebuie sa fie si el;-j.Tu macar ai citit intrebarea =]]]]]]]]]]]? Poate maicasa nu-l / n-o lasa sa mearga cu prietenii/prietenele. O zi buna.

| danielalex a răspuns (pentru avaaaalon):

Doamne ce fetit ratata esti, i-am spus baiatului ca idee ca e mult mai bine sa mergi cu prieteni i-am da un sfat si se vede ca esti un copil dala care sta legat in casa si stai numai dupa curu lu maicata si a lu taicatu si nici prieteni nu cred ca ai si orice baiat vine cu o fata acasa imposibil doara daca e un natarau dala fraier, taci atunci daca nu sti ce inseamna distractia!

| avaaaalon a răspuns (pentru danielalex):

Beibb