| AndreeaCristina697 a întrebat:

Eu locuiesc in Bucuresti si as vrea sa ma duc in Valencia, Spania.Am 3 intrebari:
1.Cat fac cu autocarul?
2.Cat fac cu avionul?
3.Ce e mai sigur? Avionul sau autocarul?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Avionul! Pana si pentru faptul ca nu vezi cine piloteaza, pe cand in autocar cand vezi un soferas smecher care dupa ce treci vama iti inchide aproape de tot aerul conditionat si apoi iti ofera bere rece, suc, rece, vin...la preturi mari! Preturi de avion adica! happy

| Alexul99 a răspuns:

Probabil ca undeva la 3 zile, cu autocarul.
Cu avionul in jur de 2-3 ore.
Iar mai sigur, clar este avionul, doar gandeste-te cate stiri vezi pe la TV cu accidente de masina, cele de avion sunt mult mai rare.

| AndreeaCristina697 explică (pentru Alexul99):

Multumesc,dar imi este foarte frica de avion.Chiar nu stiu ce sa fac...

| Alexul99 a răspuns (pentru AndreeaCristina697):

Dupa ce ai sa faci 3 zile cu autocarul o sa ai frica de autocare laughing.
Tuturor ne-a fost frica prima oara, dar dupa a devenit chiar placut, cel putin in cazul meu.

| AndreeaCristina697 explică (pentru Alexul99):

Iti multumesc pentru raspuns!