| ady_1893 a întrebat:

Eu sunt plimbaret, imi plac excursiile. Cat de curand vreau sa merg pe Transfagarasan la barajul Vidraru, dar nu stiu cum pot ajunge cat mai repede acolo.help me!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu ai spus de unde esti cum vrei sa te indrumam!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca ne-ai spune si de unde trebuie sa ajungi pe transfagarasan... ar fi bine! Se poate si dinspre Sibiu si dinspre Campulung!

| baru a răspuns:

Nu sti de unde esti dar ancearca sa ajungi in Fagaras este aproape de Brasov Pa

| cristim24 a răspuns:

Stau in zona. Am facut Transfaragarasanul de peste 10 ori. Te pot sfatui. Intra pe www.turism-eco.blogspot.com, inscriete si-ti voi transmite detalii, inclusiv unde te poti caza si ce vei putea vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajungi pana la Ramnicu valcea apoi poti chiar s-o iei pe jos, nu e foarte departe.

| NickoS a răspuns:

Daca spui si de UNDE ESTI cred ca ti-ar da cineva un raspuns.

| jrjrjeee a răspuns:

Cel mai repede poti ajunge cu avionu! laughing