| fluturas2 a întrebat:

Eu trebuie sa plec in italia si am inteles ca trebuie patirocura. Mama mi-a facut-o si a trimis-o prin posta. Ea mi-a spus ca trebuie sa ajunga in 3 zile da ea nu a ajuns si mai am doar o zi pana plec. O astept de o saptamn. Mai exista o sansa de de a ajunge?

2 răspunsuri:
| fluturas2 explică:

Ma scuzati pentru greseli dar am fost grabita.Procura

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este procura ci declaratie. Trebuia sa ti-o trimita printr-un curier rapid. Intereseaza-te la oficiul postal din localitatea ta, poate a sosit, fiindca altfel nu te lasa sa iesi din tara. Succes si numai bine!