| Muffin123 a întrebat:

Imediat se aproprie vacanta de vara iar eu as vrea sa merg la mare. Unde ar fi mai bine sa merg... In Romania sau in Bulgaria?

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Bulgaria love struck nu o sa regreti! si eu vreau sa merg anul acesta tot in Bulgaria happy

| Muffin123 explică (pentru 75414254):

Si eu tot in Bulgaria m-am gândit. Multumesc mult.

| 75414254 a răspuns (pentru Muffin123):

Cu drag :*

| pietrean a răspuns (pentru 75414254):

Pacat ca nu ai prins EB(10%-30%),care ar fi pana la sfarsitul lui aprilie 2014.

6 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Ar fi fost bine, daca postai intrebarea mai devreme, ca sa poti beneficia de EB, cuprins intre 30%-10%.

| 75414254 a răspuns:

Bulgaria

| 75414254 a răspuns:

Hey happy nu ma lasa sa trimit mesaje ca sunt junior sad lasa-mi facebook-ul tau sau id de mass la mesaje daca vrei happy te pupic happy