| temani2008 a întrebat:

Buna!
Imi dati va rog un hotel in mamaia dar sa aiba si piscina?
Sau un link unde il pot gasi si cu preturi bune pentru buzunarele astea de criza big grin sau cel putin apropiate big grin! Pentru mine pret bun este cel mult un milion si jumatate (150 lei/ noapte camera dubla si daca se poate pat in plus pentru copil pana in 13 ani si pentru el o reducere sau chiar gratuitae ce gasiti ) In principiu un hotel din mamaia cu piscina, reducere pentru copii si cu un pret acceptabil.

4 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

In mamaia nu conosc, dar stiu unul bun in Constanta. Hotelul Palace are preturi avantajoase... pentru o camera dubla era cel mult un milion jumatate si are si piscina. insa poti opta pentru camera cu trei paturi, ar fi mai avantajos.

| SilviuCSM a răspuns:

Gasesti aici tot ce ai nevoie http://www.plaja.ro/

| Andaa_2747 a răspuns:

Intra pe google...si cauta hoteluri in mamaia...

si iti apar multe hoteluri si iti alegi unul si preturile le gasesti in functie de sezon...

sper ca ti-am fost de ajutor!

| girl12 a răspuns:

Hotel flora