| Helpme1244 a întrebat:

Imi poate spunde cineva de unde se pot lua avioane spre Tirana care e capitala Albaniei. Eu stau in Arad si as vrea sa ma duc va rog dati-mi niste aeropoarte in apropiere va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil cea mai buna varianta ar fi din Budapesta cu escala in Viena

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as fi raspuns, dar nu cred ca meriti...
Ti-am raspuns la alta intrebare si ai premiat pe altul care nici nu s-a obosit sa-ti raspunda, doar a confirmat ca este de acord cu rapunsul meu. ca atare, cred ca nu merita sa se oboseasca cineva sa-ti mai raspunda, daca esti nerecunoscator.
Ma refer la intrebarea ta anterioara, cea cu decalotarea penisului.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Atata l-a dus mintea. Am vazut si eu cealalta intrebare.

| mihai69 a răspuns:

Ai aeroporturi apropiate Budapesta sau Viena. Sau Belgrad, dar acolo e cam scump să ajungi cu avionul, dar dacă ai posibilitatea să mergi cu alt mijloc de transport, e ok.
http://www.tirana-airport.com/......-schedule/