| clementine667 a întrebat:

Buna! Imi poate spune si mie cineva cum se procedeaza cu ticketele de vacanta/card Sodexo pe Booking? Doresc sa inchiriez un apartament pe perioada verii, dar din nu stiu care motiv persoana care va mai sta cu mine nu poate inchiria pe cardul respectiv. Din ce am citit pe internet, se plateste la locatie cu acel card. Pana la urma cum se procedeaza? Pot eu sa inchiriez apartamentul cu cardul BT, iar la locatie sa imi faca reducere?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" inchiriez apartamentul cu cardul BT, iar la locatie sa imi faca reducere?"

din moment ce l-ai plătit, adio "reduceri"

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu crezi ca e mai bine sa intrebi proprietarii? Poate sunt care nu accepta tichete de vacanta.