| Visi_Vlady_1990 a întrebat:

Imi puteti da o idee unde as putea sa imi tin ziua de nastere in Brasov? P.S. Am 14 ani.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Dado, Beraria Ciucas, Blue Sensation, Tequilla Bowling, Goha Studio, Temple Pub& Grill, Trippin Cafe, Music Cafe, Club Ina... acum la alegerea ta... big grin

| mihai69 a răspuns:

Aventura parK sau paradisul acvatic. Ori o sală de jocuri (bowling, biliard, darts laser-tag) de ex. Zao Planet, SpaceClub... ( zaoplanet.ro, spaceclub-brasov.ro )

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu poti sa tii ziua de nastere ca ziua are 24 de ore, eventual sa aniversezi ceva in acea zi, cel mai bine acasa, nu la mall, cu prietenii si cu familia nu singur, hai sa lasam americanismele, totusi la multi ani!