| yuliansch a întrebat:

Imi puteti spune care este temperatura apei marii in perioada sf. iunie-inceput iulie, in Albena, BG?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Eu plec in fiecare an, in aceeasi perioada si mereu a fost vreme buna.Fiind mai la sud,este mai cald,decat la noi.
Fiecare, dupa cum ai pus intrebarea, poate sa inteleaga diferit, dar asta, nu inseamna sa se raspund nepoliticos!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa vina luna iunie si am sa ma duc sa verific.De unde sa stim cum va fi vremea atunci? Esti chiar penibil cu aceasta intrebare.

| yuliansch explică (pentru darrio2007):

Pentru cei destepti: intrebarea se referea la cei care au fost acolo in acea perioada, in ultimii ani...

| darrio2007 a răspuns (pentru yuliansch):

Adica cei care ti-am raspuns suntem niste prosti, sa inteleg.Nu poate fi in fiecare an si in aceeasi perioada, aceeasi temperatura.Raspuns pentru cei destepti.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

25-30 grade

| pietrean a răspuns:

Poti afla acum, cum a fost vremea si temperatura apei in Albena, cautand pe GOOGLE, tastand cuvintele vreme+temperatura+apa+albena
Dar pentru luna iunie-iulie 2014, nu poti afla decat pentru 15 zile, cu aproximatie.Eu plec in perioada 1 iunie-10 iunie si pot afla vremea, cautand pe Google, incepand cu data de 25-26 mai.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Cam 52 de jos in sus

| ElenaRomann a răspuns:

23 de grade