| WhiteTiger15 a întrebat:

Imi puteti spune si mie pensiunile din jurul Manastirii Prislop? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

SIncer, nu - pentru că sunt destul de multe și din păcate nu prea aproape. Cele mai apropiate ar fi prin Silvaș, dar nu știu ce condiții oferă.
Poți eventual vedea aici:
http://amfostacolo.ro/......ra__11234/
ce unități de cazare au recenzii în zonă. Vei observa foarte multe din Hațeg (poate că printre alea ar trebui să alegi) și altele pe malul lacului CInciș. Deși acestea din urmă sunt mai recomandate (din punctul meu de vedere, pentru peisaj și relaxare), și în ciuda aparentei apropieri mai mare de mânăstire, de fapt se ajunge puțin mai greu decât din Hațeg. Acum, tu alegi...
PS vezi și: http://adevarul.ro/......index.html

| WhiteTiger15 explică (pentru mihai69):

Da si eu am gasit multe in Hateg mersi mult.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu cauti pe google ca nu gasesti

https://www.google.ro/search?q=cazare%20manastirea%20prislop

| WhiteTiger15 explică (pentru suntserios):

Vai multumesc foarte mult sa stii ca pe mine nu ma ducea capul...eu am cerut numele pensiunilor direct nu sa stau eu sa caut.

| suntserios a răspuns (pentru WhiteTiger15):

Aa adica sa faca altii treburile pentru tine... munciti sclavii mei munciti.

Eu sincer cred ca nu te a dus capul

| WhiteTiger15 explică (pentru suntserios):

Tocmai de aceeea am pus intrebarea desteptule ca poate voi gasiti mai multe dar se pare ca unii habar nu au ce sa faca...mai bine nu raspundeai daca nu te ducea capul...nu e intrebare pentru toata lumea sa stii, doar pentru cei care ma pot ajuta.