| andrada9999 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog ce cluburi/baruri pot gasi in
orasul Galati? Si prin ce zona sunt? Sunt din Bucureşti si nu cunosc orasul

1 răspuns:
| 3udoareu a răspuns:

Poi in Tiglina este New York, in spatele cinematografului VIP care e fata in fata cu Liceul pedagogic( CNCN), este pe str. domneasca DIVINO care e cel mai de fite din gl, mai este Pasa tot pe doneasca, Viva club spre iesirea din gl inspre Braila, Zod! ar lang parcul eminescu in centru pe langa modern..mai sunt dar astea st cele mai importante. :*