| adaada12 a întrebat:

imi spuneti va rooog mult care este durata unui zbor din Romania in Italia? (aproximativ)

7 răspunsuri:
| TeoooStefan a răspuns:

Am facut acest zbor si doua de-au dat timp aproximativ de zbor 1h si 15min.Depinde de conditiiwinking

| Here4u a răspuns:

1h...o ora(aproape 1h si jum)

| gabi1198 a răspuns:

Dureaza intre o ora si o ora jumatate. Zbor usor.Si fara turbulentewinking

| No0oName a răspuns:

O ora de ex am fost cu avionul si am pornit la 15:30 si am ajuns acolo tot la 15:30 pentru ca este dif intre fusul orar deci normal in Romania ar fi 16:30 pe cand acolo 15:30 deci e dif de o ora

| BabyDollRalukks a răspuns:

In jur de doua ore

| Kida_5763 a răspuns:

Aproximativ 2 ore...cred ca 1 ora jumatate...happy

| disney24 a răspuns:

1.30 minute