| tzutzcCool a întrebat:

În 2 săptămâni mă duc într-o excursie. O să stau în cameră cu 2 colege și vreau idei de chestii trăznite pe care sa le pot face. Cele mai bune idei care sa poată ține de plictiseala 3 zile primește fundă și pupici! :* Merci!

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

1) Jucati adevar sau provocare, inima sau razbunare.
2) Daca va este permis da-ti o mica petrecere in pijamale.
3) Ascultati muzica pe telefon.
4) Faceti-va manichiura, pedichiura.
5) Duceti-va la shopping.
6) Impartasiti-va toate experientele prin care ati trecut.
7) Cititi reviste care va plac.
8) Indulciti-va cu ceva dulce (tort, prajituri, acadele, inghetata, ciocolata etc)
9) Faceti-va una altuia diferite coafuri.
10) Spuneti-va bancuri si glume, distrati-va!
11) Iesiti pe afara...
Sper ca ti0am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| qTe a răspuns:

Pai uite, Laxativ in suc. Crema de pantofi pe fata, desenat pe fata cu marker, ardei iute pe buze, pasta de dinti.

| DuckShooter a răspuns:

Karaokeee

| tzutzcCool explică (pentru DuckShooter):

Toate 3 suntem afoane, si daca ne aude vreun vecin ne face felii.

| DuckShooter a răspuns (pentru tzutzcCool):

Cu atat va fi mai interesant