| AnishoruTau a întrebat:

Buna! In curand voi merge la Salina Slanic Prahova si am o intrebare...Stiu ca e cam prosteasca, dar o prietena(care merge si ea) mi-a zis sa intreb si sa ii spunbig grin...Acolo, la Salina sunt bai? Si de care sunt(normale, sau turcesti)?

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

În Salina Unirea diin Slănic-Prahova există toalete normale, iar băi şi ştranduri cu apă sărată terapeutică găseşti în staţiune! 14 lei intrarea în salină, NU se fac reduceri la grupuri organizate, doar la studenţi şi elevi!

| temugin a răspuns:

E baie de salina, draga mea, adica niste bai speciale pentru chestii din astea cu sanatatea.sunt comune, si nu te poti usura pe acolo, decat daca te duci la toaleta.

| AnishoruTau explică (pentru temugin):

Da! Asta ziceam...toaleta...normala, cum are cam tot omul, sau din aia stil turceasca sau cum o fi?

| temugin a răspuns (pentru AnishoruTau):

Normala

| grsone a răspuns:

Au si dusuri acololaughing
ultima oara aveau si un mini-salon de masaj eroticthinking

| AnishoruTau explică (pentru grsone):

Heeeiii! Vreau sa imi ajut prietena...ca are niste "nebunii" ea; ziceti-mi, ca daca ati fost la baie stiti...